Aktualności

Nocka w szkole

Dnia 6 czerwca odbyła się w naszej szkole impreza pod hasłem "Nocka w szkole". To pierwsza nocka w nowym budynku, która rozpoczęła się o godzinie 17:00, a zakończyła o poranku dnia następnego. Wieczór i noc obfitowały w wiele atrakcji. Wieczorny spacer na plażę, wspólne przygotowanie uroczystej kolacji, pląsy przy muzyce, zajęcia z relaksacji.

Po pysznej kolacji wspólnie uczciliśmy 20 urodziny Oliwki oraz przygotowaliśmy pyszny koktajl truskawkowy. Długo uczniowie naszej szkoły będą wspominać spędzoną noc w szkole pełną wrażeń, atrakcji i niespodzianek.

Organizatorzy: Beata Fus, Anna Urzędowska, Agnieszka Kamińska, Joanna Zakrzewska oraz opiekunowie: Izabela Bujnowska i Joanna Pałkowska.

 

Info. Anna Urzędowska

 

 

 

UDOSTĘPNIJ

© Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy  im. Janusza Korczaka w Iławie  2021