Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 w Grupach Wychowawczych w ZPSW w Iławie

W dniu 17 czerwca 2024r. odbyło się uroczyste spotkanie wszystkich Grup Wychowawczych z ZPSW w Iławie. Spotkanie poprowadził wychowawca Maciej Lewandowski, który w krótkich słowach przywitał wszystkich uczestników uroczystości oraz przeprowadził pogadankę na temat bezpiecznych zachowań w czasie wolnym od zajęć szkolnych.

Następnym punktem programu było pożegnanie i wręczenie dyplomów oraz drobnych upominków uczniom kończącym pobyt w internacie, w tym roku szkolnym byli to następujący uczniowie: Daria Duliasz, Iza Warmińska oraz Błażej Drzewicki. W dalszej części spotkania odbyła się część kulinarna, gdzie jak zwykle panie z naszej kuchni uraczyły nas bardzo wieloma pysznymi potrawami, które były konsumowane z chęcią i smakiem. Przez całe spotkanie towarzyszyła nam muzyka, uroczystość jak zwykle była bardzo udana i przebiegała w miłej i serdecznej atmosferze.

Za przygotowanie spotkania w tym roku szkolnym odpowiedzialni byli następujący wychowawcy: Maciej Lewandowski, Paweł Olszewski oraz Stanisław Pawlikowski

info: Stanisław Pawlikowski

 

UDOSTĘPNIJ

© Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy  im. Janusza Korczaka w Iławie  2021