Godziny dostępności dla rodziców

 

Rok szkolny 2023/2024 

Lp.

Nazwisko i imię

Dzień

Godziny

1.

Banaszek Beata                

Wtorek

9:45 - 10:45

2.

Bartczak Izabela             

Środa

12:45 - 13:45

3.

Bączek Lucyna                    

Poniedziałek

7:45 - 8:45

4.

Błażejewska Jowita         

Czwartek

12:00 - 13:00

5.

Bujnowska Adrianna

Piątek

9:45 - 10:45

6.

Bujnowska Izabela          

Czwartek

16:10 - 17:10

7.

Burkiewicz Anna    

Poniedziałek

9:45 - 10:45

8.

Ciarczyńska Magdalena    

Środa

11:45 - 12:45

9.

Czarnotta Beata            

Czwartek

9:45 - 10:45

10.

Derda Katarzyna             

Czwartek

10:45 - 11:45

11.

Duda Wiesława               

Czwartek

10:45 - 11:45

12.

Dudulska Władysława

Wtorek

8:45 - 9:45

13.

Dudzicz Joanna              

Wtorek

15:45 - 16:45

14.

Dzido Aldona                  

Środa

10:45 - 11:45

15.

Dzikowska Danuta          

Piątek

12:45 - 13:45

16.

Fus Beata                        

Czwartek

11:30 - 12:30

17.

Górecka Agnieszka

Poniedziałek

7:45 - 8:45

18.

Górska Sabina

Wtorek

10:45 - 11:45

19.

Jankowska Joanna         

Piątek

12:45 - 13:45

20.

Jankowska Monika

Środa

9:45 - 10:45

21.

Jaskulska Agnieszka     

Poniedziałek

10:45 - 11:45

22.

Józefowicz Małgorzata    

Czwartek

10:45 - 11:45

23.

Kamińska Agnieszka       

Środa

15:45 - 16:45

24.

Kamiński Tomasz            

Środa

15:45 - 16:45

25.

Kelman Mirosław

Wtorek

13:45 - 14:45

26.

Kisieliczyn Dorota           

Wtorek

12:45 - 13:45

27.

Konicz Mariola                 

Środa

12:45 - 13:45

28.

Kowalkowski Radosław

Piątek

12:45 - 13:45

30.

Laskowska Daniela          

Czwartek

15:15 - 16:15

31.

Laskowska Joanna

Środa

7:30 - 8:30

32.

Laskowski Bartosz           

Piątek

8:45 - 9:45

33.

Lenartowicz Beata

Środa

12:40 - 13:40

34.

Lewandowski Maciej       

Poniedziałek

11:45 - 12:45

35.

Lewko Małgorzata        

Piątek

9:45 - 10:45

36.

Lewko Walerian              

Poniedziałek

13:45 - 14:45

39.

Masny Monika                 

Środa

13:45 - 14:45

40.

Maślana Jadwiga

Poniedziałek

9:45 - 10:45

41.

Mejka Jolanta                  

Czwartek

7:45 - 8:45

42.

Mężykowska Monika      

Środa

7:45 - 8:45

43.

Michalski Arkadiusz         

Wtorek

8:45 - 9:45

46.

Myślińska Dorota             

Poniedziałek

Środa

14:00 - 14:30

11:30 - 12:00

47.

Naguszewska Dorota     

Środa

11:45 - 12:45

48.

Olszewski Paweł             

Wtorek

12:45 - 13:45

49.

Pałkowska Joanna

Środa

14:45 - 15:45

50.

Patalon-Kłodawska Dorota

Czwartek

8:15 - 9:15

51.

Pawlikowski Stanisław     

Poniedziałek

12:45 - 13:45

52.

Pączkowska Dagmara    

Poniedziałek

10:00 - 11:00

53.

Pokojska Izabela            

Piątek

9:45 - 10:45

54.

Raczkowska Marta

Środa

8:45 - 9:45

55.

Raszkowska Anita

Poniedziałek

11:45 - 12:45

56.

Rypińska Beata              

Wtorek

13:00 - 14:00

57.

Sękowska Ewa

Czwartek

10:45 - 11:45

58.

Siecińska Anna               

Środa

8:45 - 9:45

59.

Sikorska Beata                

Wtorek

10:45 - 11:45

60.

Stramska Justyna

Wtorek

12:45 - 13:45

61.

Suwińska  Marzanna

Piątek

7:45 - 8:45

62.

Szefler Dorota                

Poniedziałek

Wtorek

12:00 - 12:30

15:00 - 15:30

63.

Szymańska Beata      

Wtorek

11:00 - 12:00

65.

Tretau Agnieszka

Środa

11:45 - 12:45

66.

Urzędowska Anna        

Czwartek

9:45 - 10:45

67.

Walento-Krasińska Monika

Poniedziałek

8:45 - 9:45

68.

Wasiewska Małgorzata    

Poniedziałek

10:45 - 11:45

69.

Wawrzyńczyk Izabela       

Poniedziałek

9:45 - 10:45

70.

Wegner Wojciech           

Poniedziałek

7:45 – 8:45

71.

Weider-Tołoczko Aneta

Czwartek

8:45 - 9:45

73.

Węgorzewska Wioletta   

Piątek

12:30 - 13:30

74.

Wojnowska Edyta

Poniedziałek

15:45 - 16:45

75.

Wtulich Sabina                 

Piątek

7:45 - 8:45

76.

Zakrzewska Joanna         

Środa

14:20 - 15:20

77.

Zakrzewska Justyna       

Poniedziałek

7:45 - 8:45

78.

Żuralski Ryszard    

Wtorek

9:45 - 10:45

79.

Żurawska Milena

Piątek

8:45 - 9:45

 

 

© Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy  im. Janusza Korczaka w Iławie  2021